O nas

Naszą specjalizacją są przestronne, komfortowe apartamenty zlokalizowane w dogodnych dzielnicach Szczecina.

Jesteśmy stabilną i godną zaufania firmą, działającą na szczecińskim rynku nieprzerwanie kilkanaście lat (dokładnie od 2008 roku).  Przez wiele lat działaności zdobyliśmy duże grono gości, którzy za każdym pobytem w Szczecinie wracają do naszych apartamentów. 

Oferujemy apartamenty na wynajem, w których można zamieszkać zarówno krótko jak i długoterminowo. Każdą z lokalizacji można obejrzeć na zdjęciach znajdujących się na tej stronie oraz zapoznać się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi umiejscowienia naszych licznych nieruchomości.

Apartamenty na pobyty turystyczne, biznesowe oraz dla pracowników.

Proponowane apartamenty na wynajem to znakomita (i o wiele tańsza) alternatywa dla tradycyjnego pobytu w hotelu. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie dobrze podczas służbowych wyjazdów, gdy zależy nam na miejscu, w którym można komfortowo odpocząć, a także w czasie rodzinnych wyjazdów turystycznych, kiedy prywatna przestrzeń i odpowiednio zaaranżowane noclegi to podstawa.

Lokalizacja, komfort i wyposazenie

Nasze apartamenty są bardzo dogodnie usytuowane, najczęściej w centrum miasta, a do tego kompleksowo wyposażone we wszystko, co może się przydać podczas dłuższego pobytu. Dodatkowym atutem naszych nieruchomości jest ich nowoczesne i estetyczne wykończenie w wysokim standardzie, a także stały dostęp do WiFi i telewizji kablowej, dzięki czemu pobyt w Szczecinie może przebiegać naprawdę bezproblemowo. Warto wybrać nasze apartamenty, zamiast zwykłego pobytu w hotelu, także dlatego, że można zdecydować się na ten, którego położenie i wielkość jest dla gości najkorzystniejsza. W dodatku każdy z apartamentów znajduje się w bliskim sąsiedztwie kawiarni czy centrów handlowych oraz ma dogodny dojazd. Zatrzymując się w takim miejscu możemy mieć pewność, że pobyt w stolicy Zachodniopomorskiego będzie czystą przyjemnością.


+48 602 593 745