O nas

Jesteśmy stabilną i godną zaufania firmą, działającą na szczecińskim rynku nieprzerwanie już od ośmiu lat, dzięki czemu zyskaliśmy duże grono zadowolonych gości. Oferujemy apartamenty na wynajem, w których można zamieszkać zarówno krótko jak i długoterminowo. Każdą z lokalizacji można obejrzeć na zdjęciach znajdujących się na tej stronie oraz zapoznać się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi umiejscowienia naszych licznych nieruchomości.

Proponowane apartamenty na wynajem to znakomita (i o wiele tańsza) alternatywa dla tradycyjnego pobytu w hotelu. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie dobrze podczas służbowych wyjazdów, gdy zależy nam na miejscu, w którym można komfortowo odpocząć, a także w czasie rodzinnych wyjazdów turystycznych, kiedy prywatna przestrzeń i odpowiednio zaaranżowane noclegi to podstawa.

Nasze apartamenty są bardzo dogodnie usytuowane, najczęściej w centrum miasta, a do tego kompleksowo wyposażone we wszystko, co może się przydać podczas dłuższego pobytu. Dodatkowym atutem naszych nieruchomości jest ich nowoczesne i estetyczne wykończenie w wysokim standardzie, a także stały dostęp do WiFi i telewizji kablowej, dzięki czemu pobyt w Szczecinie może przebiegać naprawdę bezproblemowo. Warto wybrać nasze apartamenty, zamiast zwykłego pobytu w hotelu, także dlatego, że można zdecydować się na ten, którego położenie i wielkość jest dla gości najkorzystniejsza. W dodatku każdy z apartamentów znajduje się w bliskim sąsiedztwie kawiarni czy centrów handlowych oraz ma dogodny dojazd. Zatrzymując się w takim miejscu możemy mieć pewność, że pobyt w stolicy Zachodniopomorskiego będzie czystą przyjemnością.

Skontaktuj się

LM Apartamenty
Lucyna Niedośpiał
tel. +48 602 593 745
tel. +48 506 742 703

email: biuro@lmapartamenty.pl